Przyjęcia

Przyjęcia okolicznościowe w Restauracji „Katarzyna Parys”

 

Przyjęcia okolicznościowe organizujemy na dwóch oddzielnych salach restauracyjnych: sala główna i sala kominkowa.

W sali głównej pomieści się łącznie ok. 100 osób. Przyjęcia z zabawą taneczną organizujemy do 40 osób (przy jednym dużym stole) zapewniając w ten sposób odpowiednią przestrzeń na tańce. W sali znajdują się 4 duże okna z widokiem na ogród restauracyjny i wyjście na taras, na którym w czasie ładnej pogody można posiedzieć przy kawiarnianych stolikach.

 

W sali kominkowej można zorganizować przyjęcie dla ok. 26 osób w ułożeniu w podkowę, z miejscami od środka stołu. W sali znajduje się kominek, który w chłodne dni ogrzewa i zapewnia romantyczny nastrój. Do sali kominkowej prowadzi ścieżka od parkingu, przez ogród obok małego tarasu ze stolikiem. W budynku, tuż przed salą znajduje się niewielkie foyer z fotelami oraz toaleta.

Istnieje możliwość zorganizowania jednego dużego przyjęcia wykorzystując przestrzeń dwóch sal. Z sali głównej istnieje możliwość zejścia schodami do sali kominkowej, np. Goście na sali głównej siedzą przy stolikach, a zabawa taneczna odbywa się na sali kominkowej.

 

Na potrzeby firm i organizacji wynajmujemy również obie sala na konferencje, wykłady, szkolenia, warsztaty, procesy rekrutacyjne, itp. Oprócz pomieszczeń zapewniamy poczęstunek po wcześniejszym określeniu zapotrzebowania. Dysponujemy możliwością wypożyczenia ekranu, rzutnika multimedialnego i tablicy „flichart” na kółkach. Prosimy o kontakt tel. 602 178 166.

 

Ogród restauracyjny to przestrzeń na mały spacer w czasie przyjęcia, rozmowę w cieniu starych drzew czy posiedzenie przy stoliku lub odpoczynek na leżakach gdy pogoda dopisuje. Ogród jest bardzo bezpieczny dla dzieci, gdyż otacza go mur ze starej cegły oraz zamykana na klucz furtka. Goście z sali głównej i kominkowej mają łatwy i nieograniczony dostęp do ogrodu.