Restauracja

Witamy w Restauracji „Katarzyna Parys”

Witamy w Restauracji „Katarzyna Parys”

Restauracja istnieje od 1988 roku i jest najdłużej prosperującym lokalem gastronomicznym w Rydułtowach. Od zawsze cieszyła się opinią restauracji o smacznej tradycyjnej i ciekawej nowoczesnej kuchni. Dbamy o to, by stale podnosić jakość naszych dań i rozwijać się.

W lipcu 2017 roku przeprowadziliśmy gruntowny remont sali głównej restauracji, a rok wcześniej odremontowaliśmy salę kominkową tworząc jednocześnie osobne wejście do niej od ogrodu restauracji. Lokal posiada oznakowane dwa parkingi samochodowe dla swoich Gości – tuż przed frontem budynku i z lewej strony od budynku (przy wejściu do ogrodu).

 

 

 

 

 

RESTAURACJA DLA INDYWIDUALNYCH GOŚCI

Restauracja dla indywidualnych Gości czynna jest od środy do niedzieli.

Od środy do piątku lokal czynny jest od 12.00 – 16.00 oraz w innych godzinach po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji stolika (nawet dla dwóch osób), tel. 602 178 166.

W sobotę i niedzielę restauracja jest czynna od 12.00 – do ostatniego Gościa. Jeśli jednak w tych dniach odbywają się przyjęcia okolicznościowe równocześnie na dwóch salach konsumpcyjnych wtedy lokal jest w całości zarezerwowany. Zawsze informujemy naszych Gości o takich rezerwacjach w aktualnościach i na facebooku. Zachęcamy do sprawdzenia dostępności dzwoniąc na nr tel. 602 178 166.

Służymy Państwu naszymi umiejętnościami i gościnnością.

POZNAJ NASZE MENU i wybierz coś dla siebie:

KULINARNE CHWILE

Kulinarne Chwile to cyklicznie organizowane od 2015 roku spotkania wokół stołu. Są wyjątkową okazją aby degustować różne potrawy od przystawek, przez zupy, dania główne po deser jednocześnie bawiąc się, gdyż Goście na wejściu znają tylko główne składniki potraw – całość jest tajemnicą i to czyni te chwile prawdziwie kulinarną zabawą! Oferujemy naszym Gościom podróż przez smaki i kompozycję potraw w zależności od sezonu np. czerwcowe truskawki i czereśnie lub okazji, np. Walentynki czy Dzień Kobiet. Zapraszamy do śledzenia zaproszeń w aktualnościach!

Istnieje również możliwość skorzystania z wybranej oferty Kulinarnych Chwil na specjalne okazje / przyjęcia poza wyznaczonym terminem dla grupy min. 8 osób. W tym celu prosimy o kontakt, tel. 602 178 166.