Aktualności

WESELA i RODZINNE PRZYJĘCIA do 20 osób

Drodzy Goście,

nasza restauracja dysponuje dwiema niezależnymi od siebie salami konsumpcyjnymi, w których możecie Państwo organizować kameralne wesela i rodzinne przyjęcia do 20 osób zgodnie z wymogami.
Zapewniamy bezpieczne warunki zgodne z reżimem sanitarnym oraz każdą z sal na wyłączność w czasie organizacji przyjęć.

Menu wesela/przyjęcia przygotowujemy indywidualnie zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Gości. W celu przygotowania oferty prosimy o kontakt tel. 602 178 166.

 

Sala główna:

Wejście do głównej sali od frontu restauracji, z głównego parkingu. Dezynfekcja rąk przy wejściu w korytarzu, w którym jest duża szafa na okrycia wierzchnie i toalety damskie i męskie.

Zapewnia bezpieczne warunki organizacji przyjęć do 20 osób, z zachowaniem dystansu w jednym stole lub w kilku stolikach wg życzenia Gości. Możliwość skorzystania z tarasu i zejścia do ogrodu. Sala jest dobrze naświetlona i wietrzona dzięki dużej ilości okien.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sala kominkowa:

Wejście z drugiego parkingu restauracji, ścieżką przez restauracyjny ogród. W foyer dezynfekcja rąk, szafa na ubrania i oddzielna toaleta.

Zapewnia bezpieczne warunki organizacji przyjęć do 12 osób, z zachowaniem dystansu przy jednym stole lub w kilku stolikach wg życzenia Gości. Przytulne i eleganckie wnętrze, z nastrojowym kominkiem. Dwa okna zapewniają naświetlenie sali i wietrzenie.